VIDEO Hantuchová zaspomínala na súboj so Šarapovovou: Zvláštne maniere arogantnej Rusky!

Daniela Hantuchová v šou Level Lama
Daniela Hantuchová v šou Level Lama

BRATISLAVA - Úspešná slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa v rámci svojej rehabilitácie pre zranenie rebra vydala na Slovensko. Do svojho nabitého programu pritom vtesnala aj účinkovanie v šou moderátora Sajfu na Youtube.

Po hraní sa na hernej konzole a rozhovore sa v šou Level Lama dostávajú na rad otázky od divákov. Reč padla aj na ruskú tenistku Mariu Šarapovovú a Hantuchová si pri tejto príležitosti zaspomínala na príbeh zo svojho obľúbeného Indian Wells.

"Bolo to aj na Youtube, ale jej agent to dal asi preč. Hrali sme štvrťfinále rok na to ako som vyhrala a tam musíme ísť na kurt takým golfovým autíčkom. Už v šatni začal boj, že kto prvý vyjde z dverí, potom zasa na tom autíčku, že kto bude prvý, tak si sadla dopredu, ja som sedela v zadu, hovorím ok. Potom na dvorci, ako sme sa začali rozohrávať, tam rozohráš loptu a hrá sa výmena. Ona aj ja sme mali nachystanú loptu, ja som rozohrala a ona nič. Odignorovala to a podala tu svoju. To už som si povedala dosť, ona rozohrala a ja nič. Tak sme si len nahrávali a ona sa potom naštvala tak jednu odpálila, potom ja jednu, ale z tých 5 minút rozohrávky nebolo nič," povedala dobre naladená dlhonohá Slovenka. 

"Zápas vyhrala 7:6, 7:6, bol to veľmi dobrý zápas a ona potom začala "Toto je môj kurt, toto je môj kurt", no proste no comment". Okrem toho sa Daniela rozrozprávala aj o svojej budúcnosti po tenisovej kariére, obľúbenom jedle, korupcii v tenise či dieťati. 


Tagy: Daniela Hantuchová Maria Šarapovová Sajfa Level Lama

Zdroj:
športky
Foto:
youtube; Video: Youtube

DISKUSIA