VIDEO Najkrajšie góly kvalifikácie: Smrteľný lob, krásne nožničky, či Hamšíkova paráda

Stevan Jovetič
Stevan Jovetič

BRATISLAVA - V posledných dňoch sa odohrali mnohé kvalifikačné zápasy na blížiace sa Majstrovstvá sveta v Rusku. Fanúšikovia mali možnosť vidieť pár nadherných gólov a za videnie určite stojí zásah Michaela Bradleyho, Stevana Jovetiča, či nášho Mareka Hamšíka.

 

 

 
 
 
 
 
V kvalifikačnom kole Severnej a Strednej Ameriky remizovali Spojené štáty americké v Mexiku nerozhodným výsledkom 1:1. O krásny gól sa v úvode stetnutia postaral 29-ročný skúsený záložník Michael Bradley. Stredopoliar FC Toronta nádherným lobom z takmer 40 metrov otvoril skóre zápasu.
 
 
V Európe pre zmenu porazila Čierna Hora výsledkom triedy Arménsko vysoko 4:1. Hrdinom duelu bol útočník Stevan Jovetič, ktorý strelil hetrik. 27-ročný futbalista Interu Miláno sa blysol efektívnym akrobatickým zakončením. Jeho gól môžeme označiť za jeden z najkrajších v kvalifikácii.
 


Nemožno nespomenúť aj geniálne kopnutý priamy kop z kopačky nášho slovenského reprezentanta Mareka Hamšíka do siete Litvy. Kapitán Neapolu potvrdil svoje nesmierne kvality a ohromnú hernú formu z posledných mesiacov, ktorú si preniesol aj do národného tímu.
 

 


Tagy: Michael Bradley Marek Hamšík Slovensko USA Mexiko Litva Arménsko Čierna Hora Stevan Jovetič

Zdroj:
športky
Foto:
ngolos.com; Video: ngolos.com

DISKUSIA