Griezmann spečatil zotrvanie v Atléticu: Francúzsky kanonier predĺžil kontrakt v Madride

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann

MADRID - Francúzsky kanonier Antoine Griezmann podpisom novej zmluvy potvrdil zotrvanie v Atléticu Madrid. O najlepšieho strelca minulých majstrovstviev Európy vo Francúzsku prejavilo záujem mnoho klubov na čele s Manchestrom United, ale dvadsaťšesťročný futbalista už skôr avizoval záujem zostať v Atléticu.

Útočník Atletica sa po predĺžení kontraktu zároveň ospravedlnil fanúšikom za svoje nedávne výroky, ktorými naznačoval odchod na Old Trafford: "V prvom rade by som sa chcel ľuďom ospravedlniť za moje nedávne vyjadrenia. Je možné, že som sa vyjadril zle alebo chcel niekto urobiť správu z niečoho. Odkedy som sem prišiel, tak odovzdávam klubu, spoluhráčom a realizačnému tímu všetko. Som šťastný, že budem so všetkými o sezónu navyše."

Španielske médiá dnes informovali o tom, že Griezmann predĺžil kontrakt do júna 2022. Jeho podrobnosti neboli zverejnené, v doterajšej zmluve mal výstupnú klauzulu vo výške 100 miliónov eur.

V madridskom klube sa rozhodol zostať mimo iného aj preto, že Atlético nemôže kvôli trestu od FIFA získavať v lete nových hráčov, takže by jeho odchod nemohlo nahradiť. Červenobiely pruhovaný dres oblieka od roku 2014, kedy prišiel zo San Sebastiánu.


Tagy: Atlético Madrid Antoine Griezmann

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
ČTK; TASR
Foto:
atleticodemadrid.com

DISKUSIA