Hapal dôveruje svojim zverencom: Proti Anglicku nastúpia v nezmenenej zostave

Slovenskí reprezentanti do 21 rokov
Slovenskí reprezentanti do 21 rokov

KIELCE - Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov nastúpi na pondelkový zápas v Kielcoch proti rovesníkom z Anglicka v identickej základnej zostave ako vo svojom piatkovom lublinskom úvodnom vystúpení proti domácim Poliakom (2:1) v rámci základnej A-skupiny na ME 2017 tejto vekovej kategórie.

Dôveru trénera Pavla Hapala dostal brankár Adrián Chovan. Obrannú štvoricu utvoria Martin Valjent, Branislav Niňaj, Milan Škriniar a Róbert Mazáň. V strede poľa nastúpia Stanislav Lobotka, Albert Rusnák, Matúš Bero, Martin Chrien a Jaroslav Mihalík, jediným útočníkom v rozostavení je Adam Zreľák.

Kormidelník Angličanov Aidy Boothroyd pristúpil k jednej zmene v strede poľa oproti základnej zostave z piatkového duelu v Kielcoch proti Švédom (0:0) - John Swift nahradil Jacoba Murphyho.

Úvodný výkop duelu je o 18.00 h. Hlavným rozhodcom je Litovčan Gediminas Mažeika, na čiarach mu budú asistovať krajania Vytautas Šimkus a Vytenis Kazlauskas. Slováci uzavrú svoje účinkovanie v "áčku" štvrtkovým zápasom proti Švédom (Lublin, 20.45 h).

Základné zostavy na pondelkový zápas Slovenska proti Anglicku (Kielce, 18.00 h) v A-skupine ME 2017 futbalistov do 21 rokov v Poľsku: 

Slovensko: A. Chovan - Valjent, Niňaj, Škriniar, Mazáň - Lobotka - A. Rusnák, Bero, Chrien, Mihalík - Zreľák

Anglicko: Pickford - Holgate, Chambers, Mawson, Chilwell - Ward-Prowse, Chalobah - Swift, Baker, Redmond - Abraham"


Tagy: Pavel Hapal Anglicko Slovensko

Zdroj:
SITA
Foto:
UEFA

DISKUSIA