TUI Golf Cup opäť ukázal, že aj v cestovnej kancelárii sa klienti dajú meniť na priateľov

TUI Golf Cup už roky dokazuje, že nie je len prestížnou záležitosťou cestovnej kancelárie, ktorá ako jediná na Slovensku organizuje golfový turnaj, na ktorom hostí svojich TOP klientov. Vďaka malej golfovej loptičky sa im rok čo rok darí pre niekoho nemožné. Spojiť klientov a zákazníkov z celého Slovenska do jednej veľkej rodiny TUI a nadšencov nie len golfu.

7. ročník TUI Golf Cup v golfovom rezorte Black Stork Veľká Lomnica pod Vysokými Tatrami opäť ukázal,  že aj v cestovnej kancelárii sa klienti dajú meniť na priateľov. Nie len pre dokonalú organizáciu turnaja vďaka  CK TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o, ktorý sa už rokmi stal jedným z najobľúbenejších v sezóne, ale hlavne tým, že cestovná kancelária rok čo rok dokáže spojiť svojich klientov a hostí do jednej veľkej rodinnej cestovky. Poznáte inú cestovnú kanceláriu, kde sa jej klienti oslovujú krstnými menami ?             

„Nepoznám žiadny iný golfový turnaj na Slovensku, kde sa všetci navzájom poznajú po menách bez toho, že by patrili do jedného golfového klubu, či inak boli napríklad obchodní partneri.  Sme tu už jedna veľká golfová a cestovateľská rodina.  Priateľskú atmosféru, ktorú turnaj má som doteraz nikde inde nezažila.  Turnaj sa ešte ani nekončí a už sa prihlasujeme na ďalší ročník. Naposledy sme sa z chuti zasmiali na ostrove Maurícius, kde sme sa náhodne stretli tri rodiny a urobili si vlastný vysunutý TUI Golf Cup Maurícius. Familiárne sa poznáme a oslovujeme priamo na nádherných golfových ihriskách po celom svete a presne vieme, ktorá cestovná kancelária za tým bola,“ zasmeje sa klientka Lucia.

„Nikdy by som túto cestovku nemenil nie len pre jej zodpovedný prístup a profesionalitu.  Je to jednoducho viac ako iba cestovka. Nikdy sa nám ešte za tých takmer 20 rokov nestalo, že by sme z dovolenky odišli nespokojní. Naopak. Vždy len milo prekvapení,“ pridáva prejav úcty k ich práci klient Vlado.

TUI Golf Cup je známy aj tým, že ho ešte nenarušilo počasie.  Tohto roku predpovede upozorňovali na  silné búrky a lejaky, ktoré však napriek avizovanému dopoludniu prišli  až neskoro popoludní. Nie všetky flajty mali dohrané ihrisko, preto hráči hlasovaním rozhodli, že víťazov jednotlivých kategórií organizátor turnaja vyžrebuje. Na turnaji je už totiž roky taká atmosféra, že na výkone vôbec nezáleží napriek  hodnotným cenám.

„Už roky od klientov dostávame spätnú väzbu , že túto jedinečnú priateľskú neformálnu atmosféru zažijú iba na našom turnaji. Náš  turnaj nikdy nie je o dokonalých golfových výkonoch. Každý ročník je v prvom rade o dobrej nálade a našom vzťahu ku klientom a ich k nám. Sme radi, že z turnaja vždy odchádzajú s otázkou, kedy bude ďalší ročník. Chceme sa takto poďakovať  verným klientom za tie dlhé roky, ktoré nás neopustili. Dokonca máme už aj  rodiny, že prichádzajú k nám deti klientov, ktoré si už založili vlastné rodiny. Je to pre nás dôležité ocenenie našej práce a za to im chceme aj turnajom TUI GOLF CUP každoročne poďakovať,“ prezradila riaditeľka CK TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o Mariana Metwaly-Veiglová, ktorá poďakovala aj partnerom obľúbeného golfového turnaja. Generálnemu partnerovi AUSTRIAN AIRLINES a award partnerovi GORDANA GLASS, ktorá už tradične venovala výhercom  hodnotné diela.

Samozrejme, nechýbala aj dražba jej jedinečných umelecký diel zo skla, z ktorých výťažok putuje opäť na podporu najzraniteľnejších. Tohto roku zožali uznanie  aj hlavný partner Liquid Based Cytology a v rámci sprievodného programu pre nehráčov  aj partneri Mary Kay, či masáže a klinika Envy s analýzou tela, ochutnávka rumov Dictador, cigár a vín Ostrožovič. Kým golfisti na ihrisku bujaro oslavovali víťazné údery, postarané bolo aj o ich ratolesti . 

Kúpou tombolových lístkov prispeli na charitu aj hostia, ktorí  eurami nešetrili aj pre  hlavnú cenu, dve spiatočné letenky v rámci Európy od leteckej spoločnosti Austrian Airlines.  Veľká zábava bola aj pri žrebovaní ďalších cien, dovolenky pre dve osoby v TUI Magic Life Waterworld v Turecku, či hotel RIU Tikida Beach v Maroku.  V aukcii sa veľký boj spustil pri dražbe dovolenky pre dve osoby v luxusnom rezorte Beachcomber Dinarobin Golf Resort & Spa 5* na ostrove Maurícius.

„Teším sa, že sa mi tento luxusný rezort podaril vydražiť pre manželku,“ prezradil Tono, hráč s jednociferným hendikepom, ktorý doteraz nevynechal jediný ročník TUI Golf Cup.   

Po turnaji a  sprievodnom programe  pokračovala zábava tak ako každý rok až do skorých ranných hodín. Smiech sa pod Tatrami do rána ozýval  aj spred Funny Fun Fotoboxu, ktorý si klienti CK TUI ReiseCenter Slovensko  v golfovom rezorte Black Stork, A PGA Golf Course, Veľká Lomnica vychutnávali v rytme skupiny Bystrík banda a diskotéky .  

TUI ReiseCenter opäť dokázala, že je ďaleko viac, ako len cestovná kancelária.  

„Našim pozvaným hosťom a verným klientom z celého srdca ďakujeme za ich celoročnú dôveru. Mnoho z nich sú už dlhé roky aj ako naši priatelia. Ďakujeme aj všetkým našim partnerom, bez ktorých by sme ďalší úspešný ročník nezorganizovali. Vďaka nim sme opäť posunuli latku kvality nášho golfového turnaja ešte vyššie,“ poďakovala všetkým Mariana Metwaly-Veiglová, riaditeľka CK TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o. .


Zdroj:
PR článok
Foto:
TUI GOLF CUP 2017

DISKUSIA