FOTO sexi postavičky v nových šatách: Hantuchová potvrdila, že Wimbledon jednoducho miluje!

Daniela Hantuchová opäť ukázala svoju sexi postavu
Daniela Hantuchová opäť ukázala svoju sexi postavu

LONDÝN - Aj napriek tomu, že v tomto roku si na najslávnejšom tenisovom turnaji v Londýne sama nezahrá, Wimbledon jednoducho miluje. Slovenská tenistka Daniela Hantuchová (34), ktorá nútene pauzuje pre únavovú zlomeninu rebra, bude prestížne podujatie komentovať pre americkú televíziu Fox Sports. Fanúšikov tesne pred štartom hviezdneho turnaja potešila fotografiou na sociálnej sieti, kde opäť raz predviedla svoju sexi postavičku.

Niekdajšia hráčka elitnej svetovej desiatky a víťazka deviatich turnajov na hlavnom okruhu WTA aj v Londýne púta pozornosť svojou príťažlivou postavou modelky. Tej dali vyniknúť aj šaty, ktoré jednoducho patria k Wimbledonu a ktoré sa Slovenka rozhodla od štartu význameného podujatia nosiť. Jasný znak toho, ako veľmi si prestížny turnaj Hantuchová obľúbila a čo pre ňu znamená. 

Popradskú rodáčku sužuje únavová zlomenina rebra a sama vraví, že momentálne nemôže hrať ani trénovať. Štvrťfinalistka z londýnskej trávy spred 12 rokov sa na obľúbenom Wimbledone predstaví v úplne inej úlohe, posadí sa za mikrofón a bude komentovať zápasy.

Niekdajšia svetová päťka je dnes až vo štvrtej stovke rebríčka WTA a pomaly myslí na kariéru po kariére. Zrejme sa však bude naďalej spájať s tenisom a možno prácou pre veľké svetové turnaje či nejakým modelingom či fotením, veď postavu na to má, čo poviete? 


Tagy: Daniela Hantuchová Wimbledon 2017

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
Facebook - Daniela Hantuchová

DISKUSIA