Nečakaný zvrat: FOTO Saganov rival otvorene priznal svoju veľkú chybu!

Andre Greipel
Andre Greipel

VITTEL - Samé útoky na adresu Petra Sagana. Jazdec tímu Bora-Hansgrohe približne 50 m pred cieľom etapy vystrčil lakeť, zasiahol vedľa neho šprintujúceho Cavendisha, ktorý vletel do ochrannej bariéry.

Následne cez neho prepadli ďalší jazdci. Sagan sa hneď po finiši išiel Britovi k tímovému autobusu ospravedlniť, ale diskvalifikácii sa nevyhol.

Veľmi rozhorčené reakcie v súvislosti s incidentom Sagan - Cavendish prišli z tábora Lotto Soudal. Manažér Marc Sergeant bol nahnevaný z prístupu Petra Sagana. „Včera to bolo podobné s lakťom na Andrého Greipela pred rýchlostnou prémiou," uviedol.

"Peter Sagan už nie je mojím priateľom. Sagan nedodržiava pravidlá, myslí si, že je kráľ a že mu to prejde," vyhlásil Greipel ešte pred vylúčením Sagana z TdF 2017. Viac ako dve hodiny po prekvapujúcom vylúčení Sagana napísal Greipel na twitteri: „Niekedy by som si mal najprv pozrieť obrázky až potom niečo povedať. Ospravedlňujem sa Petrovi Saganovi. Myslím si, že rozhodcovia mu udelili príliš tvrdý trest,“ priznal.


Tagy: Peter Sagan Mark Cavendish Andre Greipel

Zdroj:
TASR, SITA
Foto:
SITA, Twitter Andre Greipel

DISKUSIA