EXKLUZÍVNE Cibulková k horúcej téme s Rybárikovou: Všetko uviedla na pravú mieru!

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková

BRATISLAVA - V slovenských médiách momentálne rezonuje horúca téma, ktorá sa týka Dominiky Cibulkovej a jej údajného "podrazu" na Magdalénu Rybárikovú. Športkám sa podarilo získať od najúspešnejšej slovenskej tenistky exkluzívne vyjadrenie, v ktorom všetko uviedla na pravú mieru:

Rybáriková dosiahla historický úspech, keď sa ako prvá Slovenka prebojovala do semifinále grandslamového turnaja vo Wimbledone. V ňom narazila na španielsku tenistku Garbine Muguruzovú-Blancovú. Zápas skončil pre Slovenku zdrvujúco, keď prehrala v obidvoch setoch zhodne 1:6. 


Muguruzová sa po prebojovaní do wimbledonského finále pochválila aj fotkou na sociálnej sieti Instagram. Práve tam malo dojsť k podrazu od Dominiky, keď jej okomentovala príspevok. "My girl!" (pozn. moje dievča) napísala k fotografii. 

Fanúšikom sa nepáčilo, že nezablahoželala Rybárikovej k úspechu, ale namiesto toho podporila Muguruzovú. Treba však dodať, že Dominika Cibulková na okruhu vychádza so španielskou tenistkou na výbornú a spolu absolvovali aj zápasy štvorhry. Pre Športky sa exkluzívne vyjadrila k rezonujúcej téme. "Fanúšikovia to pochopili úplne zle. Samozrejme, že som Magde držala palce, veď som nejaká patriotka. Avšak Garbina je moja najlepšia kamarátka na okruhu. Veď spolu hrávame aj debla a máme spoločné záľuby. Dobre viem, aký mala ťažký rok po výhre na Rolland Garros. Jednoducho som sa spontánne potešila, keď som sa dozvedela, že bude hrať finále krásneho Wimbledonu," vysvetlila celú situáciu Dominika a dodala: "Vôbec to nemá s podrazom nič spoločné. Rovnako držím palce a prajem všetko dobré aj našej Magde."


Tagy: Dominika Cibulková Magdaléna Rybáriková

Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA