Anglická legenda opäť v záplave sĺz: Krutý osud zasadil Ferdinandovi ďalšiu tvrdú ranu

Rio Ferdinand opäť v záplave sĺz
Rio Ferdinand opäť v záplave sĺz

BRATISLAVA - Niekdajší hviezdny zadák Manchestru United či anglickej reprezentácie Rio Ferdinand prežíva najkrutšie obdobie svojho života. Len pred dvoma rokmi prehrala jeho manželka Rebecca svoj životný boj so zákernou chorobou a rakovina teraz zobrala Ferdinandovi aj ďalšiu milovanú osobu.

Aj keď od smrti manželky Rebeccy uplynuli už dva roky, Ferdinand sa s jej odchodom ešte stále nedokázal vyrovnať. "Svoju ženu som miloval viac, ako čokoľvek na svete. S Rebeccou sme mali neuveriteľný vzťah. V takých chvíľach si proste nechcete pripustiť, že by sa najhoršie scenáre mohli naplniť," povedal v apríli so slzami v očiach.

Krutý osud mu už o tri mesiace na to uštedril ďalšiu tvrdú ranu, keď mu rovnakým spôsobom zobral aj milovanú mamku Janice. Tá rovnako ako jeho manželka Rebecca mala diagnostikovanú rakovinu prsníka. Na svoje tri ratolesti tak bývalý hviezdny obranca United či anglickej reprezentácie zostal teraz úplne sám. 

Nesmierne smutná správa sa pochopiteľne dotkla aj bývalých spoluhráčov Ferdinanda. "Moje myšlienky sú v týchto chvíľach s blízkymi Ria Ferdinanda. Je to srdcervúca správa," napísal na svoj Twitter Wayne Rooney, ktorý sa len pred nedávnom stal novou posilou Evertonu. 

Ferdinand má tri deti - Lorenza, Tate a TII. Ratolesti tak v krátkej dobe prišli o mamičku aj babičku. Na ich výchovu zostane legendárny Rio už len sám. 


Tagy: Rio Ferdinand Manchester United FC

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
WENN

DISKUSIA