Taká malá fajčiarska pauza: Neuveriteľný príbeh fanúšikovskej oddanosti dostane aj vás!

Oddaný mexický fanúšik Antonio García
Oddaný mexický fanúšik Antonio García

BRATISLAVA - Futbalových fanúšikov totálne oddaných svojmu obľúbenému klubu či národnému tímu je na svete naozaj mnoho. Ale ten, o ktorom bude reč práve teraz, je naozaj jedinečný. Mexický fanúšik Artur García totiž podporu a oddanosť svojej krajine posunul do úplne inej dimenzie!

Mexičan s ľadovým pokojom iba povedal svojej manželke, že si ide do obchodu skočiť kúpiť cigarety, no namiesto toho sa pobral na letisko, z ktorého putoval na Pohár konfederácií FIFA. Rodák z Monterrey ale žene šibalsky nepovedal, kde po tie cigarety vlastne ide. 

Na svojej dobrodružnej výprave za milovaným národným tímom minul všetky úspory a dokonca si pri cestovaní aj poranil nohu, no odhodlaného fanúšika nič nedokázalo odradiť aby sa cez Nemecko napokon dostal až do Ruska. 

Mexická reprezentácia sa mu za jeho naozaj obdivuhodnú cestu odvďačila postupom do semifinále, kde však nestačila na neskoršieho víťaza z Nemecka (1:4). Tak či onak García mohol byť so svojim výjazdom spokojný a určite naň nezabudne do konca svojho života. Ktovie ako sa zatvárila pani manželka, keď sa konečne vrátil z "malej" fajčiarskej pauzičky :)

 


Tagy: Mexiko Pohár konfederácií FIFA Artur García

Zdroj:
športky
Foto:
odditycentral.com

DISKUSIA