VIDEO Dinamo s Nemcom v zostave zaskočilo favorita, AC Miláno aj Zenit s výhrami

AC Miláno oslavuje gólAC Miláno oslavuje gól Zdroj: SITA

BUKUREŠŤ - V drese Dinama Bukurešť absolvoval 67 minút slovenský útočník Adam Nemec, jeho tím hral s Athleticom Bilbao nerozhodne 1:1. Futbalisti AC Miláno uspeli vo štvrtkovom úvodnom stretnutí tretieho predkola Európskej ligy UEFA 2017/2018 na ihrisku mužstva Universitatea Craiova 1:0. Hosťujúci obranca Ricardo Rodriguez strelil jediný gól zápasu krátko pred prestávkou.

Bnei Jehuda Tel Aviv (Izr.) - Zenit Petrohrad (Rus.) 0:2 (0:0)

Botev Plovdiv (Bul.) - Marítimo Funchal (Portug.) 0:0 - hralo sa v Burgase

Astra Giurgiu (Rum.) - FK Oleksandria (Ukr.) 0:0

Dinamo Bukurešť (Rum.) - Athletic Bilbao (Šp.) 1:1 (0:1) - Adam Nemec (Dinamo) hral do 67. min

Bröndby Kodaň (Dán.) - Hajduk Split (Chor.) 0:0

CSU Craiova (Rum.) - AC Miláno (Tal.) 0:1 (0:1) - hralo sa v Drobeta-Turnu Severin

Arka Gdynia (Poľ.) - FC Midtjylland (Dán.) 3:2 (2:2)

Crvena zvezda Belehrad (Srb.) - Sparta Praha (ČR) 2:0 (1:0) - Martin Dúbravka odchytal celý zápas, Lukáš Štetina (obaja Sparta) odohral celý duel

KAA Gent (Belg.) - SC Rheindorf Altach (Rak.) 1:1 (0:1)

Girondins Bordeaux (Fr.) - Videoton Székesfehérvár (Maď.) 2:1 (2:1)

Panathinaikos Atény (Gréc.) - FK Gabala (Azer.) 1:0 (1:0)

Olympique Marseille (Fr.) - KV Oostende (Belg.) 4:2 (2:1) - Tomáš Hubočan (Marseille) prišiel na ihrisko v 75. min

FC Aberdeen (Škót.) - Apollon Limassol (Cyp.) 2:1 (1:0)

Dinamo Záhreb (Chor.) - Odds BK (Nór.) 2:1 (2:1)

SC Freiburg (Nem.) - NK Domžale (Slovin.) 1:0 (1:0)

Austria Viedeň (Rak.) - AEL Limassol (Cyp.) 0:0

Viac o téme: Zenit Petrohrad AC Miláno Adam Nemec Athletic Bilbao Dinamo Bukurešť CSU Craiova
  • Zdroj: TASR, SITA