VIDEO Sagan opäť bavil poľských fanúšikov: Čo odpoveď, to perla!

Peter Sagan
Peter Sagan

ZABRZE - Slovenský cyklista Peter Sagan opäť bavil poľských fanúšikov. V utorňajšej 4. etape na 74. ročníku pretekov Okolo Poľska tretie miesto a udržal si žltý dres pre lídra celkovej klasifikácie. Najdlhšiu etapu podujatia (238 km) zo Zawiercie do Zabrze vyhral časom 5:38:49 h Austrálčan Caleb Ewan. Rodák zo Žiliny v cieli opäť predviedol svoje jazykové zručnosti.

Slovenský cyklista počas interview pre poľskú televíziu opäť zapôsobil na poľských fanúšikov. Rovnako ako v predošlých etapách, reportérovi odpovedal na otázky lámavou poľštinou.


"Som unavený, 238 km v tomto teple nie je nič ľahké. Navyše, na konci 300-metrový šprint. Ale som spokojný, tím pracoval dobre a udržali sme žltý dres. Uvidíme, čo zajtra, ak nebudem mať nohy, pôjdeme na Rafala Majku," povedal Tourminátor v rozhovore pre TVP.

​Sagan zvýšil svoj náskok na čele celkového poradia. Pretekár tímu Bora-Hansgrohe má na druhého Belgičana Dylana Teunsa (BMC) náskok desať sekúnd. Na treťom mieste figuruje jeho spolujazdec a domáci favorit Rafal Majka (+16 s).


Tagy: Peter Sagan Okolo Poľska

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
bora-hansgrohe.com

DISKUSIA