Ohlasy po tesnom výsledku v Ružomberku: Rooney a spol. pod paľbou domácich médií

Wayne Rooney v akcii
Wayne Rooney v akcii

LIVERPOOL - Ohlasy médií na prehru futbalistov MFK Ružomberok vo štvrtkovej domácej odvete 3. predkola Európskej ligy UEFA 2017/2018 proti FC Everton (0:1).

Mirror: "Calvert-Lewin vystrieľal Evertonu postup do baráže o skupinovú fázu Európskej ligy. Toffees však napriek víťazstvu v Ružomberku zatiaľ nebudia povesť tímu, ktorý v lete investoval 100 miliónov libier na nákup nových posíl."

      
Daily Mail: "Upracovaný Everton postúpil cez 3. predkolo Európskej ligy. O všetkom rozhodol super gól striedajúceho žolíka Calverta-Lewina."
      
The Sun: "Everton zvládol povinnú jazdu a postúpil do baráže. Zverenci trénera Ronalda Koemana však podali na pôde malého slovenského klubu bezkrvný výkon. Spasil ich až gól striedajúceho Calverta-Lewina z 80. minúty."
      
BBC: "Everton nepredstavoval pre obranu Ružomberka veľkú hrozbu a dlho to vyzeralo na bezgólovú remízu. Postupovú definitívu pre Toffees zabezpečil Calvert-Lewin, ktorý strelil víťazný gól aj vo finále MS hráčov do 20 rokov."
      
The Guardian: "Calvert-Levin si gólom do siete Ružomberka vypýtal miesto v základnej jedenástke Evertonu. Do jeho príchodu na ihrisko to bolo zo strany Evertonu upracované."  

SkySports: "Everton postúpil bez problémov do baráže o skupinovú fázu Európskej ligy. Jordan Pickford sa príliš nezapotil, strely Dominika Kružliaka a Erika Daniela smerovali mimo bránku."


Tagy: MFK Ružomberok Everton FC

Zdroj:
TASR
Foto:
SITA

DISKUSIA