VIDEO V Paríži sa fanúšikovia bijú o dresy Neymara: V Barcelone ich so sklamaním pália!

Neymar vyvolal v Paríži šialenstvo
Neymar vyvolal v Paríži šialenstvo

PARÍŽ - Stovky futbalových fanúšikov sa v piatok dopoludnia tlačili pred oficiálnym klubovým obchodom Paríža Saint-Germain na Elyzejských poliach, aby sa ako prví dostali k dresu najdrahšieho hráča histórie.

Limitovaná edícia dresov s číslom 10 a menom Neymara ich vyšla na 155 eur. Brazílsky útočník definitívne prestúpil do PSG z FC Barcelona po niekoľkotýždňových špekuláciách vo štvrtok večer za rekordnú čiastku 222 miliónov eur.

Fanúšikovia parížskeho klubu stáli pred obchodom už niekoľko hodín pred oficiálnym spustením predaja v piatok o 10.00 h. Ako prvý si dres kúpil Michael Biancolin, ktorý na neho čakal viac ako tri hodiny, informuje agentúra AP. Neymara čaká v piatok popoludní oficiálne predstavenie na prvej tlačovej konferencii vo farbách PSG a v sobotu sa predstaví fanúšikom v Parku princov pred úvodným zápasom Ligue 1 s SC Amiens.

Priaznivci PSG čakali v piatok v dlhých radoch na limitovanú sériu dresov Neymara.

Medzitým v Barcelone naopak Neymarove dresy so sklamaním pália, podobne ako tomu bolo v minulosti pri prestupe Portugalčana Luisa Figa do Realu Madrid.


Tagy: FC Barcelona Neymar Paris Saint-Germain

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA; Video: Youtube

DISKUSIA