Hviezdne tváre sa spojili pre dobrú vec: DRAŽBA tenisovej rakety Cibulkovej!

Známe tváre sa spojili pre dobrú vec
Známe tváre sa spojili pre dobrú vec

PIEŠŤANY - Už v sobotu 19. Augusta sa v areáli HS Centra v Piešťanoch na Hlbokej ulici uskutoční 1. ročník charitatívneho mediálneho tenisového turnaja s názvom PLAY 4 CHARITY. Záštitu nad týmto podujatím prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska.

Známe osobnosti si zmerajú sily vo štvorhre, verejnosť ich môže prísť povzbudiť od 13.00. "Ľudia sa môžu tešiť na tenisovú exibíciu osobností a autogramiádu. Zároveň budú môcť zakúpením reklamných predmetov turnaja prispieť tým, ktorí to potrebujú a vyhrať zaujímavé ceny," hovorí hlavný organizátor pudajatia z agentúry W.R.P.R. Ivan Rudolf.


Akciu podporila aj tenistka Dominika Cibulková, ktorá venovala podpísanú raketu a tenisky, ktoré budú predmetom dražby. Do nej sa môžete zapojiť priamo na Športkách. Pravidlá aukcie nájdete TU.


DRAŽBA TENISIEK S PODPISOM DOMINIKY CIBULKOVEJ

Ak chcete získať tenisky s podpisom Dominiky Cibulkovej, pošlite SMS v tvare: DRAZBA(medzera)SUMA na číslo 6305.
(príklad textu SMS: DRAZBA 300)

Dražba predmetov prebieha v termíne od 09.08.2017 10:00:00 do 18.08.2017 16:00:00.
Výherca bude kontaktovaní telefonicky.
Cena spätnej SMS je 0,800 € s DPH (Službu prevádzkuje Zoznam Mobile, s. r. o.)


Výťažok z nej, tak ako z celej akcie popotuje tento rok neziskovej organizácii Deťom s rakovinou, ktorá funguje priamo na Klinike detskej hematológie a onkológie DFNsP Bratislava.


"V piešťanoch sa stretnú špičkové osobnosti z rôznych oblastí, účasť prisľúbili okrem iných Peter Bondra, Ján Ďurovčík, Miroslav Karhan, Karina Habšudová, Filip Túma, Marián Slovák či Zuzana Mauréry a mnoho ďalších," hovorí o účasti hviezd na PLAY 4 CHARITY riaditeľ turnaja a známy športový moderátor Dušan Gabáni.

 

"Srdečne pozývame všetkých ľudí z Piešťan aj okolia, aby sa prišli zabaviť a podporiť dobrú vec. Myslím, že sa majú na čo tešiť," dodal Rudolf.


Tagy: Play 4 Charity

Zdroj:
športky
Foto:
TASR, športky

DISKUSIA