Haraslín sa zotavuje po operácii: V tomto roku sa už určite nevrátim

Lukáš Haraslín
Lukáš Haraslín

BRATISLAVA - Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov a hráč Lechie Gdansk Lukáš Haraslín, ktorý sa zranil koncom júla v stretnutí 2. kola poľskej ligy s Cracoviou Krakov a roztrhol si krížny väz a poškodil meniskus, sa po operácii dáva dokopy.

"Zatiaľ všetko ide tak, ako má. Asi mesiac zostanem v Lodži, denne cvičím v priemere asi päť hodín. Závisí to od stavu kolena. Momentálne ho už mám bez opuchu, čo je dobré znamenie. O pár týždňov už budem chodiť na rehabilitáciu do nášho klubového centra," prezradil dvadsaťjedenročný ofenzívny hráč pre webstránku zastupiteľskej agentúry csm-agency.sk.

"O mojom zdravotnom stave sa informoval aj tréner reprezentácie do 21 rokov Pavel Hapal," povedal Haraslín. Zápasy svojho tímu Lechie Gdansk sleduje v televízií. "Zatiaľ sa nám veľmi nedarí, no treba si uvedomiť, že v porovnaní s jarnou časťou ligy sa základná jedenástka výrazne zmenila," uviedol futbalista. "V tomto roku sa už určite nevrátim na ihrisko. Verím, že budem pripravený na začiatok zimnej prípravy," ponúkol prognózu svojho návratu na trávniky.


Tagy: Lukáš Haraslín

Zdroj:
SITA
Foto:
Facebook - Lukáš Haraslín; Video: Facebook - Lukáš Haraslín

DISKUSIA