Nová fínska posila Slovana uznáva Sagana: Neskutočný borec, obdivujem ho!

Teemu Ramstedt
Teemu Ramstedt

BRATISLAVA - Slovan Bratislava sa aktívne pripravuje na novú sezónu, hoci ešte stále nemá kompletný káder. Do tímu by ešte mali pribudnúť nejaké posily, aby bol klub konkurencieschopný aj v nasledujúcej sezóne. Jednou z najnovších posíl je fínsky center Teemu Ramstedt, ktorý vlani obliekal dres iného tímu KHL Amuru Chabarovsk.

"O Slovane som počul veľa pozitív a pri rozhodovaní mi pomohli aj referencie od Tommiho Taimiho. Takmer v každom tíme KHL sú problémy s financiami. Dúfam, že to v ďalšej sezóne bude dobré. Vedenie sa snaží robiť všetko na sto percent," povedal 29-ročný center pre denník Šport. 

Ramstedt síce nehral na bratislavskom ľade, no atmosféru si vyskúšal z tribúny: "Teším sa, že budem na tomto štadióne domácim hráčom. Verím, že ľudia budú chodiť v hojnom počte."

V rozhovore fínsky hokejista prezradil, že má veľmi blízko k cyklistike a rešpektuje Petra Sagana: "Som veľký fanúšik cyklistiky. Obdivujem Petra Sagana. Neskutočný borec. Tour de France sledujem sedemnásť rokov a málokoho som mal tak rád, ako Petra. Nechápem, ako mohli organizátori diskvalifikovať najväčšiu hviezdu svetovej cyklistiky. Nepáčilo sa mi to, bolo to prísne. Verím, že Peter to všetkým ešte v budúcnosti ukáže."


Tagy: HC Slovan Bratislava Teemu Ramstedt

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
športky
Foto:
jatkoaika.com

DISKUSIA