Tvrdé obvinenie pauzujúceho Djokoviča: Poviem vám, čo sa šepká v zákulisí!

Novak Djokovič
Novak Djokovič

BRATISLAVA - Srbský tenista Novak Djokovič podľa magazínu Hello! z jeho krajiny zvažuje právne kroky voči Hélene Pelletierovej. Päťdesiatosemročná kanadská bývalá tenistka a teraz novinárka v službách RDS vo vysielaní montrealskej rozhlasovej stanice 98,5 FM nepriamo obvinila nedávnu svetovú jednotku, že si pauzu na zvyšok sezóny dopriala z iných dôvodov ako zdravotných.

"Poviem vám, čo sa šepká v zákulisí... Niektorí moji kamaráti aj rešpektovaní kolegovia, ktorí sledujú veľké turnaje, sú presvedčení, že Djokovič má problémy s dopingom a teraz je pod ochranou ATP. Nič nie je potvrdené, ale podobné prípady tu v minulosti boli vrátane Andrého Agassiho či Martiny Navrátilovej. Ja len vykonávam moju prácu novinárky a zdieľam informácie, ktoré sa ku mne dostanú. Neznamená to, že je to môj názor. Možno sú to len fámy," skonštatovala Pelletierová, citoval ju napríklad český web Tennis Arena.

Tridsaťročný Belehradčan Djokovič 26. júla oznámil predčasný koniec svojej sezóny pre problémy s lakťom dominantnej pravej ruky. Dvanásteho júla nedohral štvrťfinále grandslamového Wimbledonu v Londýne proti Čechovi Tomášovi Berdychovi, odstúpil za stavu 6:7 (2), 0:2. Následne priznal, že ruka ho sužuje už rok a pol. Už vtedy nevylúčil dlhšiu pauzu.


Tagy: Novak Djokovič Hélene Pelletierová

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA