VIDEO Nechutné odhalenie v slovenskej lige: Uplakaní hráči, rozhodca sa priznal k pokynom

Filip Balaj z FC Nitra (v strede) a Miloš Nikolić z FC Vion Zlaté Moravce-Vráble
Filip Balaj z FC Nitra (v strede) a Miloš Nikolić z FC Vion Zlaté Moravce-Vráble

NITRA - Futbalisti FC Nitra zvíťazili v úvodnom stretnutí 4. kola Fortuna ligy 2017/2018 nad Zlatými Moravcami 1:0 a naďalej zostávajú bez prehry. Cestu k trom bodom uľahčil Nitre obranca hostí Miloš Nikolič, ktorý sedem minút po góle inkasoval druhú žltú kartu a nechal sa vylúčiť.

V súboji tímov, ktoré odštartovali sezónu úspešne, sa ako jediný presadil v 47. min Andrej Ivančík, ktorému hlavou asistoval Filip Balaj. Nováčik z Nitry má po štyroch stretnutiach desať bodov, zostáva bez prehry a stále má nulu na konte inkasovaných gólov.

Po zápase však rezonovali aj slová trénera Zlatých Moraviec Juraja Jarábka. Ten mal ťažké srdce na hlavného rozhodcu Borisa Marhefku. "Nedá sa povedať, že zaskočil. Skôr nás zaskočilo vylúčenie Miloša Nikoliča, ktoré bolo, myslím, neoprávnené. Nechcem znižovať výkon Nitry, ale je štvrté kolo a keď rozhodca takto odpíska zápas... Je to smutné, naozaj. Je to môj názor. Keď hráči prídu a plačú a hovoria, že Marhefka im povedal, že on má inštrukcie. Tak fakt neviem, o čo v našej lige ide, keď je štvrté kolo. Za taký výkon si nezaslúži byť ligový rozhodca. Jednoznačne výkon rozhodcu zameraný proti hosťujúcemu mužstvu. Chlapci cítili krivdu, ale nadýchli sa," povedal Jarábek pre televíziu 213.

 


Tagy: FC Nitra Juraj Jarábek Miloš Nikolič

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA, športky
Foto:
SITA; Video: 213

DISKUSIA