Bondra odohrá charitatívnu tenisovú exhibíciu: Legendárny hokejista sa postaví majstrovi sveta v MMA!

Peter Bondra a Attila Végh
Peter Bondra a Attila Végh

PIEŠŤANY - Už v sobotu 19. augusta sa v Piešťanoch uskutoční tenisová exhibícia osobností. Tá bude spolu s autogramiádou súčasťou prvého ročníka charitatívneho mediálneho tenisového turnaja Play4charity.

Divákom sa predstavia známe tváre ako napríklad Peter Bondra, Marek Hrivik, Rastislav Pavlikovský, Miroslav Karhan, Ľubomír Pokovič, Zuzana Mauréry, ale aj bývalý  majster sveta v MMA Attila Végh. Ten by si mal zahrať v tenisovej exhibícii proti hokejovému majstrovi sveta z Göteborgu Petrovi Bondrovi. "Už teraz sa teším, hoci nie som fantastický tenista, ale veď ide o zábavu a hlavne pomoc, tým, ktorí to potrebujú," povedal Végh. Výťažok z celej akcie pôjde tento rok Neziskovej organizácii Deťom s rakovinou, ktorá funguje na klinike detskej hematológie a onkológie DFNsP v Bratislave. "Srdečne ďakujeme organizátorom aj zúčastneným za rozhodnutie podporiť týmto turnajom našu organizáciu a prispieť tak na rekonštrukciu detskej onkológie, konkrétne lôžkovej časti pre malé deti. Je nesmierne dôležité, aby sa detskí pacienti s rakovinou liečili v bezpečnom prostredí," uviedla prednostka kliniky Alexandra Kolenová. Play 4 charity spája osobnosti zo spoločenského, kultúrneho, športového a biznis prostredia s významnými novinármi. Cieľom akcie je pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú. „Detičky sú pre mňa tým najkrajším a najvzácnejším darom, pomoc pre nich by som nikdy neodmietla. Aj preto sme s pokorou a vďakou prijali možnosť byť partnerom tohto výnimočného podujatia so skvelou myšlienkou," povedala Jana Zuzáková, CEO personálnej agentúry MAX, ktorá akciu zastrešuje ako generálny partner.  

Akcia je pre verejnosť prístupná od 13:00, kedy sa uskutoční tenisová exhibícia osobností a následne autogramiáda hviezd. Vstup na podujatie je zdarma, návštevníci budú môcť v tombole vyhrať zaujímavé ceny a priamo tak podporiť charitatívny zámer turnaja.


DRAŽBA TENISIEK S PODPISOM DOMINIKY CIBULKOVEJ

Ak chcete získať tenisky s podpisom Dominiky Cibulkovej, pošlite SMS v tvare: DRAZBA(medzera)SUMA na číslo 6305.
(príklad textu SMS: DRAZBA 300)

Dražba predmetov prebieha v termíne od 09.08.2017 10:00:00 do 18.08.2017 16:00:00.
Výherca bude kontaktovaní telefonicky.
Cena spätnej SMS je 0,800 € s DPH (Službu prevádzkuje Zoznam Mobile, s. r. o.)Tagy: Peter Bondra Attila Végh

Zdroj:
športky
Foto:
SITA, Facebook

DISKUSIA