Mayweather to v megazápase storočia nebude mať ľahké: Uniklo brutálne VIDEO z tréningu McGregora!

Floyd Mayweather a Conor McGregor
Floyd Mayweather a Conor McGregor

BRATISLAVA - Presne za týždeň si na svoje prídu fanúšikovia bojových športov. Budúcu nedeľu sa uskutoční dlhoočakávaný zápas storočia, v ktorom sa do ringu proti sebe postavia Floyd Mayweather a Conor McGregor. Aj napriek tomu, že favoritom je Mayweather, ľudia čoraz viac začínajú veriť írskemu bojovníkovi zo sveta MMA, o čom svedčia klesajúce kurzy na jeho víťazstvo!

McGregor je podľa viacerých odborníkov odpisovaný a v ringu údajne proti Mayweatherovi nemá väčšie šance na úspech. Írsky zápasník MMA totiž nemôže pri boji využiť svoje nohy, ktoré mu v jeho predošlých dueloch pomáhali výraznou mierou k víťazstvám, ale tentokrát to bude len o pästiach.

Boxerská legenda Mike Tyson síce pred časom vyhlásila, že Mayweather v ringu zabije svojho súpera, ale verejnosť aj napriek tomu viac verí írskemu borcovi, na ktorého triumf kurzy neustále klesajú. Kým na triumf favorizovaného Mayweathera sa kurzy pohybujú okolo hranice 1,3, na výhru Conora sa pôvodný kurz 6 znížil zhruba o jednu tretinu. To znamená, že pri nečakanom víťazstve Íra by ste za vsadenú stovku či tisícku zinkasovali zhruba štvornásobok. 

Ťažko povedať, čo v ľudí vzbudzuje dôveru k výhre McGregora, možno je za tým aj Conorov konflikt so sparingom - bývalým americkým boxerom a komentátorom Pauliem Malignaggim. Svetlo sveta totiž uzrelo video, v ktorom McGregor pri tréningu poslal sparinga k zemi, potom už vzájomná spolupráca tejto dvojice skončila. 

Súboj storočia sa bude konať v nedeľu 27. augusta v Las Vegas. Slávnostný večer začína o jednej a hlavný zápas by mal začať okolo 5:30. 


Tagy: Floyd Mayweather Conor McGregor

Zdroj:
športky
Foto:
SITA; Video: Facebook, Youtube

DISKUSIA