VIDEO Říha sa pustil do fanúšikov Bystrice: Kvôli tomuto si tu už Slovan nezahrá!

Tréner Slovana Miloš Říha
Tréner Slovana Miloš Říha

BANSKÁ BYSTRICA - Príprava na novú sezónu je v plnom prúde, kluby si merajú sily v priateľských zápasoch. Nemá to byť však iba o príprave, ale aj o radosti fanúšikov, ktorí sa už tešia na ďalší ročník. V Banskej Bystrici však zvíťazila rivalita nad športovým duchom, čo sa dotklo trénera Miloša Říhu.

Slovan držal s domácou Bystricou krok iba v prvej tretine, ktorá sa skončila nerozhodne 2:2. Ďalšie góly však strieľali už iba domáci. Pridali ďalšie tri a zaknihovali pohodlnú výhru. O výsledku v priateľských zápasoch ale veľmi nejde. Pre hráčov to mal byť tréning a pre fanúšikov radosť. Miestni fanúšikovia ale súpera urážali a dehonestovali, čo pokazilo celkový dojem zo zápasu.

"Divácka kulisa ma trošku sklamala. Avizovali sme, že pokiaľ budeme hrať v KHL, vždy navštívime jedno mužstvo na Slovensku a budeme tam hrať priateľský zápas. Myslím si, že by si toho mohlo obecenstvo vážiť. Pokiaľ budem trénovať, navrhnem, aby sme už nikam nechodili. Je to pre mňa sklamaním. Bral som to tak, že keď príde takéto mužstvo, bude to hokejový sviatok. Tu je jedno, kto vyhrá či prehrá. Samozrejme sa bude fandiť viac domácim, ale je potrebné uznať aj kvality súpera," sklamano komentoval zápas Říha.


Tagy: Miloš Říha HC Slovan Bratislava HC '05 Banská Bystrica

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Branislav Račko; Video: Youtube

DISKUSIA