VIDEO Manchester United pokračuje v spanilej jazde: Nerozhodili ho ani neuznaný gól a nepremenená penalta

Záber zo zápasu medzi Manchesterom United a Leicesterom CityZáber zo zápasu medzi Manchesterom United a Leicesterom City Zdroj: SITA

LONDÝN - O víťazstve "červených diablov" nad Leicestrom City 2:0 rozhodli v záverečnej dvadsaťminútovke striedajúci hráči Marcus Rashford a Marouane Fellaini. Romelu Lukaku nepremenil na začiatku druhého polčasu pokutový kop.

Manchester United - Leicester City 2:0 (0:0)
Góly:
70. Rashford, 82. Fellaini

Pozrite si aj ďalšie správy a videá k ďalším zápasom 3. kola anglickej Premier League

Viac o téme: Manchester United José Mourinho