Hamšíkov Neapol predviedol fantastický obrat: Sme skvelý tím, dosiahli sme parádne víťazstvo

Marek Hamšík sa teší so spoluhráčmi z víťazstvaMarek Hamšík sa teší so spoluhráčmi z víťazstva Zdroj: facebook.com - SSC Neapol

NEAPOL - Futbalistov SSC Neapol zastihol úvod novej sezóny vo výbornej forme. Po hladkom postupe cez OGC Nice do skupinovej fázy Ligy majstrov 2017/2018 im vyšiel aj vstup do najvyššej domácej súťaže, keď na triumf 3:1 nad Hellasom Verona nadviazali v nedeľňajšom domácom súboji 2. kola Serie A proti Atalante Bergamo a dosiahli navlas rovnaké víťazstvo.

Duel proti Atalante nezačali pritom Neapolčania domáci dobre, po prvom polčase prehrávali 0:1. Po zmene strán však prepli na vyšší stupeň a v priebehu piatich minút otočili duel. V drese SSC hral do 58. minúty slovenský stredopoliar Marek Hamšík. "Sme skvelý tím, dosiahli sme parádne víťazstvo," uviedol Hamšík na sociálnej sieti.