Říha sklamaný z výkonu Slovana: Zápas sme súperovi odovzdali, nemám čo chváliť

Miloš Říha na lavičke Slovana
Miloš Říha na lavičke Slovana

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v utorňajšom zápase KHL s Avangardom Omsk 1:4. Zverenci trénera Miloša Říhu si tak po prvý raz v novej sezóne nepripísali na domácom ľade ani bod. Jediný gól Slovana strelil na konci prvej tretiny Marek Viedenský.

Hlasy po zápase:

Miloš Říha, tréner Slovana: "Tak ako som tím pochválil po minulom zápase, tentokrát nemám čo chváliť. Hrali sme veľmi zle, zápas sme súperovi odovzdali. Omsk nemá takú silu ako v minulosti, ale nezvládli sme to v hlavách."

Andrej Skabelka (tréner Avangardu Omsk): "Predchádzajúci duel sme hrali zle a prehrali, ale v Bratislave to bolo lepšie, za čo chcem chlapcov pochváliť. Výkon chlapcov sa mi páčil. V Bratislave sa nám vždy hrá dobre a radi sem chodíme."

Marek Viedenský (útočník Slovana): "Ťažko hodnotiť tento duel. Zaspali sme jeho začiatok a dostali dva góly. Všetci sme boli takí zaspatí. Druhú tretinu sme začali intenzívne, chceli sme to zvrátiť, tá bola za našej strany veľmi dobrá. Bohužiaľ, nepodarilo sa nám tam vyrovnať. V tretej súper pridal tretí gól a viezlo sa to. Problémom bolo, že sme nevyužili presilovky, boli z našej strany hrozné."

Ivan Švarný (obranca Slovana): "Možno sme sa nejakým spôsobom uspokojili, že nám to v prvých dueloch padalo, no dnes to nevychádzalo. Sú aj také zápasy, no nemôžeme mať tak zlý štart. Musíme sa z takýchto súbojov poučiť."


Tagy: Miloš Říha Avangard Omsk HC Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
TASR
Foto:
TASR - Pavel Neubauer

DISKUSIA