VIDEO Vypočuje Kozák jeho želanie? Škriniar prezradil, kde sa mu hrá najlepšie

Milan Škriniar po zápase s Anglickom
Milan Škriniar po zápase s Anglickom

LONDÝN - Slovenskí futbaloví reprezentanti neuspeli v pondelkovom kvalifikačnom zápase v londýnskom Wembley proti domácemu Anglicku, keď prehrali tesným výsledkom 2:1. V stretnutí však mohol tréner Ján Kozák zaznamenať viacero pozitívnych skutočností, ako bol napríklad skvelý výkon mladej dvojice Milana Škriniara a Stanislava Lobotku.

Práve prvý menovaný hráč talianskeho Interu Milána nastúpil na neobvyklej pozícii, na poste defenzívneho záložníka, kde kryl chrbát pred ním hrajúcemu Marekovi Hamšíkovi. Škriniar po zápase prezradil, kde sa mu hrá v zostave najlepšie: "Na stopérovi sa cítim lepšie, pretože tam hrám aj v klube. Hrám tam častejšie, takže tam sa cítim najlepšie," povedal Milan, ktorý porovnal nášho budúceho protivníka zo Škótska s tímom Albionu: "Ten ostrovný futbal je bojovný, taký behavý, ale v porovnaní so Škótmi majú Angličania určite kvalitnejší tím."
Najbližšie stretnutie odohrá slovenská futbalová reprezentácia v štvrtok 5. októbra 2017, zverenci trénera Jána Kozáka nastúpia o 20.45 h SELČ na štadióne Hampden Park v Glasgowe proti domácemu Škótsku v F-skupine európskej časti kvalifikácie o postup na MS 2018 do Ruska. Pre A-tím SR to bude piate vystúpenie v kalendárnom roku 2017. 

Tagy: Anglicko Slovensko Milan Škriniar

Zdroj:
športky
Foto:
sportky.sk; Video: sportky.sk

DISKUSIA