Ďalší Slovák v tureckom Trabzonspore? Rokovania s Hubočanom sú v záverečnej fáze

Tomáš Hubočan
Tomáš Hubočan

TRABZON - Futbalový obranca Tomáš Hubočan môže čoskoro rozšíriť enklávu slovenských reprezentantov v tureckom klube Trabzonspor. Čoskoro 32-ročný zadák (nar. 17. septembra 1985) a kmeňový hráč francúzskeho Olympique Marseille by mohol pribudnúť k trojici Ján Ďurica, Matúš Bero, Juraj Kucka.

Po tom, čo portál denníka L´Équipe referoval, že Turci za žilinského rodáka ponúkli 2 milióny eur, Trabzonspor v stredu večer potvrdil spojenie s Hubočanom a Marseille prostredníctvom svojich oficiálnych komunikačných kanálov. Transferový trh v Turecku sa uzavrie v piatok 8. septembra. Podľa Trabzonsporu sú rokovania o transfere tohto stabilného člena základnej zostavy národného tímu SR v záverečnej fáze, zrejme pôjde o hosťovanie.

Hubočan pôsobí v Marseille od vlaňajšieho leta, keď prestúpil z Dinama Moskva. V Rusku predtým hrával za Zenit Petrohrad. V ostatných mesiacoch mu nepatrilo stabilné miesto v zostave Marseille. Minulý týždeň sa v súvislosti s Hubočanom skloňoval záujem francúzskeho klubu Dijon FCO.


Tagy: Tomáš Hubočan Trabzonspor Olympique Marseille

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA