Paneuropa Kings vstupuje do novej sezóny

Už rozbehnutý projekt európskej hokejovej ligy (EUHL) sa teší čoraz väčšej obľube fanúšikov. Onedlho začne písať svoju piatu kapitolu. V aktívnej príprave na novú sezónu nechýba ani Paneuropa Kings.

Bratislavčania si aj do budúcej sezóny kladú len tie najvyššie ciele. Priaznivci univerzitného hokeja v hlavnom meste sa môžu tešiť na početné zmeny v tíme kráľov. Tak ako je už zvykom, Králi odohrajú svoje zápasy na hlavnej ploche O. Nepelu ako jediný tím spolu s HC Slovan Bratislava ktorý hrá KHL. Priaznivci najobľúbenejšieho športu na Slovensku sa teda okrem vynikajúceho ruského hokeja môžu tešiť aj na ten špičkový univerzitný v zastúpení univerzít z Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska. Tento rok je pre ligu prelomový, keďže prvý krát sa súťaže zúčastní 13 mužstiev. V týchto dňoch si mužstvo z Bratislavy rozložilo svoj stan v Petržalke. Prostredníctvom sociálnych sietí verbujú nových hráčov, ktorí by sa chceli spoločne držať hesla, jeden tím, jeden cieľ. Vysokoškolský tím z metropoly západu prichádza opäť s možnosťou zakúpenia permanentných vstupeniek, ktoré budú k dispozícií v sieti PREDPREDAJ.sk. Výťažok z predaja takýchto vstupeniek bude použitý výlučne pre potreby univerzitného hokejového tímu Paneuropa Kings.


Už čoskoro budete mať vďaka nám možnosť zopár celoročných vstupeniek vyhrať v súťaži. Predstavitelia klubu veria, že zmeny ktoré tento rok pripravili, budú pre fanúšikov obohatením a spoločným oslávením päťročného fungovania.. Zástupcovia Paneuropa Kings sa snažia svojim hráčom vytvoriť čo najpríjemnejšie hokejové prostredie, a ak šatňu domácich, po vzore klubov spoza mora, zdobí koberec s logom hokejového klubu, chladnička, materiálne zabezpečenie. Okrem toho sa v priestoroch šatne nachádza aj konzola s hrou NHL či obrovská plazma slúžiaca na videoanalýzy súperov a herných situácií. Čelní predstavitelia bratislavského klubu rozhodne nezaháľajú a snažia sa mužstvo pripraviť na sezónu čo najlepšie. V doterajšej existencii univerzitného hokeja sa králi z Bratislavy bili o najvyššie priečky. Pokiaľ ide o káder pre nadchádzajúcu sezónu, ten ešte nie je uzavretý.

Kto si napokon oblečie kráľovský dres bude známe koncom septembra. Už teraz však môžeme prezradiť, že novým trénerom tímu bude PETER KOPECKÝ manažérmi mužstva Martin Bega, Ľuboslav Jurinyi, Matej Jonášek a Patrik Szabó ktorý sa svoje mužstvo pokúsia priviesť k zisku Sekeráš trophy. Piaty ročník EUHL sa začne už 30.9.2017 a po príchode klubov z Česka a Maďarska sa môžeme tešiť na vyrovnaný a dramatický ročník 2017/2018.

Vstupenky na zápasy Paneuropa Kings kúpite online na PREDPREDAJ.SK alebo na predajných miestach Telekomu.


Tagy: Paneuropa Kings

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
paneuropakings.sk

DISKUSIA