Trabzonspor čelí slovenskému náporu: Do Turecka prichádza ďalší reprezentant

Tomáš Hubočan
Tomáš Hubočan

TRABZON - Slovenský futbalový obranca Tomáš Hubočan strávi sezónu 2017/2018 v tureckom Trabzonspore, kam zamieril na hosťovanie z francúzskeho klubu Olympique Marseille.

Tridsaťjedenročný žilinský rodák sa pripojí k reprezentačným kolegom Matúšovi Berovi, Jánovi Ďuricovi a Jurajovi Kuckovi. Podľa webu Trabzonsporu Hubočan vo štvrtok absolvoval aj komplexnú lekársku prehliadku v miestnej nemocnici.

Po tom, čo portál denníka L´Équipe referoval, že Turci za žilinského rodáka ponúkli 2 milióny eur, Trabzonspor ešte v stredu večer potvrdil spojenie s Hubočanom a Marseille prostredníctvom svojich oficiálnych komunikačných kanálov. Transferový trh v Turecku sa uzavrie v piatok 8. septembra.

Stabilný člen základnej zostavy národného tímu SR Tomáš Hubočan (dosiaľ 54 štartov v najcennejšom drese) pôsobí v Marseille od vlaňajšieho leta, keď prestúpil z Dinama Moskva. V Rusku predtým hrával za Zenit Petrohrad. V ostatných mesiacoch mu nepatrilo stabilné miesto v zostave Marseille. Minulý týždeň sa v súvislosti s Hubočanom skloňoval záujem francúzskeho klubu Dijon FCO.


Tagy: Tomáš Hubočan Trabzonspor

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA; Twitter/Trabzonspor Kulübü

DISKUSIA