VIDEO Messi čaruje aj bez Neymara: Čistým hetrikom vybavil bitku o Barcelonu!

Lionel Messi oslavuje gólLionel Messi oslavuje gól Zdroj: SITA

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona v mestskom derby zdolali hráčov Espanyolu jednoznačne 5:0 v sobotňajšom stretnutí 3. kola španielskej La Ligy. "Blaugranas" rozhodli už v prvom polčase, keď sa dvakrát presadila argentínska hviezda Lionel Messi. Ten istý hráč po zmene strán dokonal svoj hetrik.

Demontáž súpera dokonali v závere duelu Gerard Piqué a Luis Suárez, ktorému na zásah prihrala nová posila FCB Ousmane Dembélé. FC Barcelona je v novom ročníku La Ligy zatiaľ 100-percentný, pričom neinkasoval ani jeden gól a priebežne vedie ligovú tabuľku.

FC Sevilla doma zdolala Eibar 3:0 v sobotňajšom stretnutí 3. kola španielskej La Ligy. Sevilla rozhodla v druhom polčase, keď postupne skórovali Ganso, Wissam Ben Yedder a Nolito. V ďalšom sobotňajšom zápase Valencia doma remizovala s Atléticom Madrid 0:0.

FC Barcelona - Espanyol Barcelona 5:0 (2:0)
Góly: 26., 35. a 67. Messi, 87. Piqué, 90. L. Suárez

Valencia - Atlético Madrid 0:0

FC Sevilla - Eibar 3:0 (0:0)
Góly: 46. Ganso, 76. Ben Yedder, 90.+ Nolito

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Espanyol Barcelona