Nešťastný štart pre hviezdu Dukly: Krvavé zranenie ho poslalo do nemocnice!

Zľava asistent trénera Dukly Trenčín Ján Pardavý (vľavo) a hlavný tréner Peter OremusZľava asistent trénera Dukly Trenčín Ján Pardavý (vľavo) a hlavný tréner Peter Oremus Zdroj: TASR – Radovan Stoklasa

TRENČÍN - Hokejová Tipsport Liga sa nešťastne začala pre trenčianskeho útočníka Marcela Hossu. Ten si už v prvom zápase ročníka 2017/2018 privodil prasklinu panvovej kosti, pre ktorú bude svojmu tímu chýbať približne tri týždne. Trenčiansky klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

Trenčania v 1. kole síce zdolali Liptovský Mikuláš 4:1, no prišli o zraneného Marcela Hossu. "Panvou narazil do mantinelu a rozťal si kožu. Mal to zašívané, rana mu krvácala, preto večer išiel ešte na röntgen. Zistili mu, že má prasklinu na panvovej kosti. Lekár nám zavolal, že Marcel bude mať na tri týždne pokoj. Do pondelka zostane v nemocnici na infúziách, nakoľko mu týmto spôsobom dávajú antibiotiká, ktoré sú účinnejšie ako keby ich bral v tabletkách. Musíme teda teraz rátať s tým, že nám tri týždne nepomôže a budeme na neho čakať, kým sa vráti," uviedol pre klubovú stránku asistent trénera Ján Pardavý.

Viac o téme: Marcel Hossa Ján Pardavý HK Dukla Trenčín
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR – Radovan Stoklasa
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články