VIDEO Škriniar mal na kopačke prvý gól za Inter: Fantastická strela slovenského obrancu

Milan ŠkriniarMilan Škriniar Zdroj: inter.it

MILÁNO - Inter Miláno zdolal v nedeľňajšom stretnutí 3. kola talianskej Serie A tím Spal 2:0. Prvý a napokon aj víťazný gól strelil v prvom polčase Mauro Icardi, keď úspešne zrealizoval exekúciu pokutového kopu. V závere zápasu upravil na konečných 2:0 Ivan Perišič. Slovenský reprezentant Milan Škriniar odohral v drese Interu celý duel.

Slovenský reprezentant si mohol dokonca otvoriť strelecký účet v drese "nerazzurri", jeho ďalekonosná strela v 79. minúte za stavu 1:0 však skončila na brvne. "Som šťastný z konečného výsledku. Chcel by som poďakovať fanúšikom, ktorí prišli na zápas v hojnom počte. Nebolo to jednoduché stretnutie, ale boli sme silní a hrali sme kompaktne. Myslím si, že sme podali dobrý výkon a vybojovali sme ďalšiu dôležitú výhru. Vždy sa snažím pomôcť tímu. Čo sa týka môjho brvna, mal som priestor, tak som to vyskúšal. Je škoda, že to neskončilo v bránke," zhodnotil Škriniar duel pre oficiálnu klubovú webstránku.

Viac o téme: Inter Miláno Milan Škriniar
  • Zdroj: TASR, SITA