VIDEO Famózny Škriniar sa dočkal veľkej poklony: O rok ho budú chcieť všetky veľkokluby!

Milan Škriniar (horný rad vľavo) s tímom milánskeho Interu pred začiatkom súboja Milan Škriniar (horný rad vľavo) s tímom milánskeho Interu pred začiatkom súboja Zdroj: inter.it

MILÁNO - Milánsky Inter pokračuje v skvelých výkonoch, keď v Serii A stále nestratil ani bod. V poslednom ligovom vystúpení doma pokoril nováčika Spal 2013 2:0 a výraznou mierou k tomuto víťazstvu prispel aj talentovaný slovenský reprezentant Milan Škriniar.

Škriniar ako líder obrany Interu opäť v defenzíve milánskeho veľkoklubu podal veľmi zodpovedný výkon a nie len to. V 74. minúte si dokonca mohol otvoriť strelecký účet v najvyššej talianskej futbalovej súťaži, ale jeho ďalekonosná strela pristála na brvne hosťujúcej svätyne.

Parádne vystúpenie 22-ročného stredného obrancu, ktorý opäť v drese milánskeho Interu odohral celých 90 minút, ocenili diváci potleskom a po zápase dostal od fanúšikov prostredníctvom sociálnych sietí množstvo pochvalných reakcií. V rozhovore pre klubovú televíziu talentovaný Slovák povedal: "Som veľmi šťastný za toľkých fanúšikov, ktorí prišli na San Siro a aplaudovali mi."

Ďalší skvelý výkon Škriniara samozrejme nenechal chladným ani uznávaného trénera Luciana Spallettiho, ktorý zložil Slovákovi veľkú poklonu a predpovedá mu žiarivú budúcnosť: "O rok ho budú chcieť všetky veľkokluby, tým som si istý! Má kvalitu, veľké odhodlanie a stále sa môže zlepšovať. Pohľad do jeho očí mi prezrádza veľa vecí."