Ťažko sa na to pozerá: Zuzulová pridala k FOTO o barlách aj emotívne slová!

Veronika Velez-Zuzulová
Veronika Velez-Zuzulová

BRATISLAVA - Slovenská zjazdová lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová utrpela v nedeľu na tréningu v argentínskom zimnom stredisku Ushuaia vážne zranenie kolena - roztrhla si alebo odtrhla krížny väz v pravom kolene - a je isté, že nestihne úvod Svetového pohára ročníka 2017/2018.

Na sociálnu sieť zverejnila aj prvú fotku o barlách, ku ktorej pridala aj emotívne slová: "V živote nie vždy všetko ide tak, ako by sme chceli! Momentálne je to bolesť a more sĺz, ale verím, že čoskoro príde úsmev!"

Druhá najlepšia slalomárka SP 2016/2017 a držiteľka striebornej medaily z tímovej súťaže na MS 2017 v St. Moritzi pôvodne zvažovala ukončenie úspešnej kariéry, ale napokon sa rozhodla predĺžiť si ju ešte o jeden rok s vrcholom na ZOH v Pjongčangu.

"Nateraz nevieme podať presnejšie informácie o rozsahu a dobe liečenia zraneného kolena, no ubezpečujeme všetkých, že po absolvovaní vyšetrení v Európe vás budeme neodkladne informovať. Ďakujeme všetkým za pochopenie a priazeň," informoval tímový manažér Róbert Magát.


Tagy: Veronika Velez-Zuzulová

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
SITA

DISKUSIA