VIDEO Supertalent pochoval nádeje Viedne: Ronaldov učeň zažiaril hetrikom!

André Silva
André Silva

VIEDEŇ - Zdá sa, že mladému útočníkovi talianskeho futbalového klubu AC Miláno Andrému Silvovi prospieva hra po boku Cristiana Ronalda v portugalskej reprezentácii. Dvadsaťjedenročný kanoniersky supertalent opäť demonštatoval svoje zakončovateľské schopnosti vo štvrtkovom dueli D-skupiny Európskej ligy 2017/2018 na ihrisku Austrie Viedeň.

"Rossoneri" z Milána triumfovali vysoko 5:1 a odchovanec FC Porto zaznamenal hetrik. "André Silva bol hladný po góloch a tie aj prišli. Toto sú úplne iné zápasy ako v Serie A. Dnes mohol naplno rozvinúť svoju schopnosť hrať proti defenzívam, ktoré bránia vyššie. Tento výkon a strelené góly mu nepochybne prinesú ešte väčšiu sebadôveru," vyhlásil milánsky kouč Vincenzo Montella na adresu svojho zverenca pri mikrofóne televíznej stanice Sky Sports Italia.

André Silva je považovaný za nástupcu Cristiana Ronalda v portugalskom národnom mužstve. Od svojho debutu v najcennejšom drese minulý rok po ME vo Francúzsku nastrieľal za Portugalsko v 15 dueloch až deväť gólov. Skvele sa uviedol aj po letnom prestupe na San Siro - v doterajších šiestich vystúpeniach sa päťkrát zapísal do listiny strelcov.


Tagy: AC Miláno Austria Viedeň André Silva

Zdroj:
SITA
Foto:
acmilan.com; Video: Sky Sports

DISKUSIA