VIDEO Barcelona sa hojdala na poriadne tenkom konári: Zachránila ju 40-miliónová posila!

Paulinho pri víťaznom zásahuPaulinho pri víťaznom zásahu Zdroj: SITA

MADRID - FC Barcelona zdolal v Madride tím Getafe 2:1 v sobotňajšom stretnutí 4. kola španielskej futbalovej La Ligy. Domáci po góle Gakua Šibasakiho z prvého polčasu viedli 1:0 až do 62. min. Potom však Denis Suárez vyrovnal a v závere dokonal obrat Kataláncov Paulinho.

FC Barcelona priebežne vedie ligovú tabuľku, v novom ročníku najvyššej súťaže Messi a spol. ešte nezaváhali. Levante na vlastnom ihrisku remizovalo v mestskom derby s hráčmi Valencie 1:1. Na gól hosťujúceho Rodriga z 31. min odpovedal v závere prvého polčasu Enis Bardhi.

Po zmene strán sa už nepresadil ani jeden z tímov, a tak obe mužstvá zostávajú v aktuálnej ligovej sezóne nezdolané s totožnou bilanciou (jedno víťazstvo a tri remízy, pozn.), Levante má však lepšie skóre.

Výsledky sobotňajších stretnutí 4. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy:

Atlético Madrid - Málaga 1:0 (0:0)
Gól: 61. Griezmann