VIDEO Ďalší šok pre fanúšikov Realu: Ronaldova družina schytala KO v posledných sekundách!

Padajúci Cristiano Ronaldo a Antonio AdanPadajúci Cristiano Ronaldo a Antonio Adan Zdroj: SITA

MADRID - Futbalisti favorizovaného Realu Madrid senzačne nedokázali zvíťaziť ani v treťom domácom ligovom vystúpení. Šok pre domácich fanúšikov priniesli záverečné sekundy zápasu, keď v 94. minúte Sanabria zariadil absolútne nečakaný triumf hosťujúceho celku Betis Sevilla. Real tak v troch domácich ligových dueloch získal len dva body za dve remízy a v celkovej tabuľke sa s ôsmimi bodmi nachádza až na siedmej priečke.

Futbalisti Atlética Madrid si poradili s hráčmi klubu Athletic Bilbao 2:1 v stredajšom stretnutí 5. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy. Víťazstvo hostí zariadili presnými zásahmi Ángel Correa a Yannick Ferreira Carrasco. V nadstavenom čase druhého polčasu skorigoval na rozdiel jedného gólu Raúl Garcia.

V zápase medzi Gironou a Leganésom sa zrodila bezgólová remíza.

Real Madrid - Betis Sevilla 0:1 (0:0)
Gól: 94. Sanabria

Athletic Bilbao - Atlético Madrid 1:2 (0:0)
Góly: 90.+ Raúl García - 55. Correa, 73. Carrasco

Girona - Leganés 0:0

Deportivo La Coruňa - Deportivo Alavés 1:0 (1:0)
Gól: 45.+1 Luisinho

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Betis Sevilla Real Madrid CF