Fanúšikovia Slovana už toho majú dosť: Říha reagoval na nenávistné pokriky

Miloš Říha na lavičke HC Slovan Bratislava
Miloš Říha na lavičke HC Slovan Bratislava

BRATISLAVA - Mizéria Slovana sa nedá zastaviť. Jediný slovenský zástupca v KHL sa prepadol v Západnej konferencii na smutné jedenáste miesto. Kritiku musí znášať predovšetkým tréner Miloš Říha, ktorého hlavu si žiadajú fanúšikovia. Niet sa čomu diviť, vidieť v novej sezóne až deväť prehier je priveľa a niekto za to musí pykať.

Slovan má na konte iba chudobných 12 bodov. Spartak, ktorý je na tom ešte horšie, odohral o jeden zápas menej. Ak by v ňom zvíťazil, prepadol by sa Slovan na predposledné miesto v konferencii.  Po poslednej domácej prehre 3:6 s Kazaňou fanúšikovia začali skandovať "Říha von", na čo kouč reagoval športovo: "To je normálne, na niekoho sa to vždy musí hodiť."

Je jasné, že sila kádra nie je konkurencieschopná a musí prísť k posilneniu. Najväčším trhákom by bolo angažovanie českej superstar Jaromíra Jágra, ktorý stále nevie, či si ešte zahrá v NHL alebo pôjde do Európy. S otázkou, či môže Jágr posilnil Slovan, sa obrátili médiá na Říhu: "Ja by som aj odpovedal, ale nemôžem. Keď niekomu dáte slovo, tak to nejde. On určite čaká na NHL, až potom sa bude rozhodovať pre Európu. Chce sa pripraviť na olympiádu, len nevie, v ktorom mužstve to bude."


Tagy: Miloš Říha HC Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Pavel Neubauer

DISKUSIA