VIDEO Problémový Stoch má na krku ďalší škandál: Pozrite, čo si dovolil v drese Slavie

Miroslav Stoch
Miroslav Stoch

PRAHA - „Smrť Sparte!“ je časť pozápasového chorálu, ktorý spievali fanúšikovia Slavie Praha po víťaznom derby proti Tříncu v domácom MOL Cupe. Spolu s nimi bolo do spevu aj samotným hráčom Slavie a osobnosťou číslo jeden sa stal niekdajší slovenský reprezentant Miroslav Stoch.

Keď zaznel záverečný hvizd rozhodcu a hráči Třinca odkráčali po prehre 1:5 do útrob štadióna, domáci tábor zostal oslavovať. Taktovky sa spomedzi hráčov ujal Miňo Stoch, ktorý vyšiel na tribúnu, kde sú ultras „Sešívaných“ a vzal si do ruky megafón. Ten mu poskytol fanúšik, ktorý prednedávnom odmietol dres venovaný Halilom Altintopom.

Išlo o dočasného šéfa kotla, všimli si ho aj médiá po spomenutom zápase s Třincom. Stochovi tento priaznivec šepkal do ucha osočujúce slová chorálu a slovenský krídelník ich potom kričal do megafónu. Fans Slavie sa náramne bavili a spolu s nimi aj Stoch.

Slavia sa už s rovnakým problémom stretla v roku 2006. Vtedy kapitán Stanislav Vlček spieval rovnaký pokrik a vinou toho prišiel o kapitánsku pásku. Vedenie Slavie Praha sa zatiaľ k incidentu nevyjadrilo, ale Stochovi hrozí, že v prípade riešenia tohto nešťastného počinu ho od klubového vedenia neminie trest. 


Tagy: Miroslav Stoch SK Slavia Praha

Zdroj:
športky
Foto:
SITA; Video: YouTube

DISKUSIA