VIDEO České gólové hody sa konečne skončili: Drámu rozhodlo expresne rýchle predĺženie

Jack Campbell blokuje strelu Alexa TuchaJack Campbell blokuje strelu Alexa Tucha Zdroj: SITA

NEW YORK - Bez slovenskej účasti odohrali utorkové prípravné zápasy pred novou sezónou hokejovej NHL. Tampa Bay bez Petra Budaja v bránke prehrala na ľade Floridy 2:4 a Los Angeles stále bez Mariána Gáboríka uspeli u nováčika v Las Vegas 3:2 po predĺžení. Pri víťazstve Dallasu nad St. Louis sa dvoma gólmi blysol Tyler Seguin.

Pri prehre Vegas Golden Knights bol aj český útočník Tomáš Hyka, ktorý sa vôbec prvýkrát v príprave gólovo nepresadil.