VIDEO Obrovská frustrácia Škrtela: Vyfasoval najprísnejšiu červenú kartu v živote!

Martin Škrteľ v drese Fenerbahce
Martin Škrteľ v drese Fenerbahce

ISTANBUL - Fenerbahce Istanbul v základnej zostave so slovenským stopérom Martinom Škrtelom prehralo v piatkovom zápase 7. kola tureckej futbalovej ligy na trávniku Akhisaru Belediye 0:1.

Škrtel sa vrátil do zostavy "Feneru" po zranení slabín, pre ktoré vynechal minulotýždňové istanbulské derby s Besiktasom. V 87. minúte však musel predčasne opustiť ihrisko po tom, ako mu hlavný rozhodca ukázal druhú žltú kartu.

Z opakovaného záberu je však evidentné, že sa protihráča vôbec nedotkol. Obaja hráči išli do súboja rovnakým spôsobom, útočiaci hráč možno ešte nebezpečnejšie. Následná karta mala za následok mimoriadne prísne vylúčenie. 

Svoje si o tom myslel aj samotný Škrtel, ktorý bol evidentne frustrovaný a nahnevaný. Pri odchode do kabín ešte stihol utrúsiť zopár poznámok na adresu rozhodcu. Päť minút pred ním sa z trávnika porúčal aj jeho spoluhráč Potuk.

Škrtel figuruje v nominácii trénera národného tímu Jána Kozáka na záverečné zápasy F-skupiny kvalifikácie MS 2018 proti Škótsku a Malte. V nedeľu v Šamoríne by sa mal hlásiť trénerom na reprezentačnom zraze.

Akhisar Belediye - Fenerbahce Istanbul 1:0
/M. Škrtel (Fenerbahce) dostal v 87. minúte ČK po druhej ŽK/

 


Tagy: Martin Škrtel Fenerbahce Istanbul Akhisar Belediye

Zdroj:
TASR, športky
Foto:
fenerbahce.org; Video: Youtube

DISKUSIA