VIDEO Nekompromisný Škriniar v Interi žiari: Pre toto ho fanúšikovia slávneho klubu tak milujú!

Milan Škriniar (vľavo) v súboji o loptu
Milan Škriniar (vľavo) v súboji o loptu

BENEVENTO - Talentovaný reprezentačný zadák Slovenska Milan Škriniar sa v Interi prezentuje skvelými výkonmi a v obľube ho čoraz viac majú aj milánski fanúšikovia. Najdrahší slovenský futbalista histórie, za ktorého milánsky gigant zaplatil Sampdorii 23 miliónov eur, v slávnom klube pravidelne hráva a skvelými výkonmi si vydobyl pevné miesto v základnej zostave trénera Spallettiho.

Aj na pôde posledného Beneventa Calcio samozrejme talentovaný obranca nechýbal v základnej zostave Interu a svojim celozápasovým výkonom prispel k triumfu Milánčanov 2:1. Fanúšikov Nerazzurri v zápase zaujal hlavne tento nekompromisný bodyček Škriniara, ktorý v 82. minúte zastavil črtajúcu sa šancu domácich, ktorá by mohla priniesť vyrovnanie. Slovák si však poradil naozaj suverénnym spôsobom, čo samozrejme neuniklo pozornosti fanúšikov Interu. 

Milánsky Inter tak rovnako ako najväčší konkurenti Neapol a Juventus ešte v tejto ligovej sezóne neprehral. O oba góly hostí sa na pôde Beneventa zaslúžil chorvátsky reprezentant Marcelo Brožovič, Škriniar si opäť pripísal plnú zápasovú minutáž. 


Tagy: Inter Miláno Milan Škriniar Benevento Calcio

Zdroj:
športky
Foto:
beneventocalcio.club, inter.it; Video: Be in Sports

DISKUSIA