Lintner má ďalší dôvod na úsmev: Slovenský hokej sa vrátil na správnu cestu!

Richard Lintner
Richard Lintner

BRATISLAVA - Od nástupu Richarda Lintnera na pozíciu prezidenta Pro-Hokeja neubehlo veľa času, no za jeho prácou stoja reálne výsledky. Tipsport liga prekvitá, čo potvrdzujú viaceré zaujímavé ukazovatele. Na štadióny prichádza stále viac fanúšikov, ktorí si pochvaľujú aj zavedené inovatívne novinky, ktoré ligu spríjemňujú a robia ju atraktívnejšou.

Keď si porovnáme nedávno skončený mesiac september 2017 a 2016, je vidieť, že na štadiónoch bol zaznamenaný divácky nárast. Zatiaľ čo v roku 2016 to bolo priemerne 1920 divákov, v terajšom roku toto číslo narástlo na 1989. Treba ale podotknúť, že v štatistikách sú zarátané aj tri zápasy Žiliny s počtom divákov nula. Za bežných okolností by bol tento údaj ešte o poznanie vyšší.

Viac divákov nie je len na štadiónoch, ale aj pred televíznymi obrazovkami. Sledovanosť Rtvs bola v septembri o 38% vyššia ako v rovnakom časovom úseku vlani. 

Medzi fanúšikmi sa chytila aj novinka v podobe Fantasy ligy, ktorú si v poslednom mesiaci zahralo približne 10 000 hráčov. Hrať o atraktívne ceny môžete aj vy, stačí si len stiahnuť mobilnú aplikáciu a užiť si konkurenčný boj s množstvom ďalších užívateľov.


Tagy: Richard Lintner

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Vlado Anjel

DISKUSIA