Šatan o výbere na olympiádu nebude mať zľutovanie: Kritériá z minulosti? Zabudnite!

Miroslav Šatan
Miroslav Šatan

BRATISLAVA - Fanúšikovia aj hráči budú prekvapení. Nový tréner hokejovej reprezentácie Craig Ramsay vraj pripraví Slovákom riadne prekvapenia. Na pôsobenie pod Tatrami ho nahovoril generálny manažér reprezentácií Miro Šatan a ten tvrdí, že nič nebude ako v minulosti.

"Možno aj hráči, ktorí s tým počítajú, tam nebudú, a tí, ktorí s tým nepočítajú, tam budú. To mužstvo nebude postavené podľa kritérií, ktoré boli používané v minulosti," povedal Šatan v magazíne Viťa Chrappu Tempo v nás športovej televízie 213.


Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.
Čo momentálne robí Ramsay? "Celý mesiac má každý týždeň dva až tri zápasy, sleduje českú extraligu a slovenskú Tipsport Ligu. Robí všetko preto, aby videl v akcii hráčov, ktorí sa predstavia na Nemeckom pohári," opísal Šatan. Fanúšikovia mohli vidieť dvojicu Ramsay - Šatan vo VIP priestoroch aj na bratislavskom zimáku.

"Videli sme všetky zápasy Slovana, ktoré hral v tejto sezóne. Boli sme tam osobne. Všetko je otvorené aj pre nich," naznačil bývalý legendárny útočník z NHL aj slovenskej reprezentácie. Tempo v nás môžete sledovať na 213 cez satelit a u každého káblového operátora vo štvrtok o 18:00 h.

Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.
 


Tagy: Miroslav Šatan Tempo v nás

Zdroj:
športky, 213
Foto:
213; Video: 213

DISKUSIA