Wenger pripustil najhoršie obavy fanúšikov Arsenalu: Dvojica hviezdnych hráčov možno opustí klub

Mesut Özil a Alexis Sánchez
Mesut Özil a Alexis Sánchez

LONDÝN - Futbalisti anglického premierligového klubu Arsenal Londýn Alexis Sánchez a Mesut Özil by mohli v januári zmeniť dres. Oznámil to dlhoročný tréner "kanonierov" Arsene Wenger. Klub by sa tým vyhol prípadnej strate týchto hráčov, ktorí by mohli budúce leto odísť ku konkurencii zadarmo. Obaja majú totiž platnú zmluvu len do konca aktuálneho súťažného ročníka.

Šesťdesiatsedemročný Wenger odpovedal novinárom vo štvrtok na otázku, či je možným riešením predaj týchto hráčov ešte počas tejto sezóny: "Je to možné. Keď sa nachádzate v takej situácii, v akej sme momentálne my, musíte zvážiť každé riešenie." Wenger ale dodal, že obaja hráči vyzerajú byť v klube šťastní a celkovo dúfa, že by sa situácia o ich možnom odchode ešte mohla zmeniť.

O 28-ročného Čilana Sáncheza aj rovnako starého nemeckého reprezentanta Özila má údajne záujem konkurenčný Manchester United. Arsenalu patrí piata priečka v tabuľke Premier League, zo 7 zápasov jeho hráči vydolovali 13 bodov za štyri víťazstvá a jednu remízu.


Tagy: Mesut Özil Arsenal Londýn Alexis Sánchez

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
premierleague.com

DISKUSIA