MOL Aréna v Dunajskej Strede je viac ako obyčajný štadión: Spustil sa predpredaj Sky Boxov a VIP permanentiek

MOL aréna v Dunajskej Strede
MOL aréna v Dunajskej Strede

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalových fanúšikov v Dunajskej Strede poteší správa týkajúca sa ich miestneho klubu DAC, ktorý oznámil dokončenie novej tribúny na štadióne MOL Aréne.

Tri zo štyroch tribún vyrástli v priebehu roku aj pol. V poslednej fáze sa postaví posledná štvrtá tribúna, ktorá by podľa plánov mala byť hotová v lete 2018. MOL aréna by mala mať v tom čase kapacitu 12 700 divákov a bez pochýb bude patriť medzi hlavné dominanty nielen samotného mesta, ale celého regiónu.
 
"Každý futbalový štadión na svete je v podstate identický. Rozdiel spočíva v kreativite architekta a finančných možnostiach investora, pričom je nevyhnutné dodržať predpisy UEFA a v našom prípade aj Slovenského futbalového zväzu pre jednotlivé kategórie štadiónov. Vychádzali sme z filozofie, že DAC je viac ako klub, preto aj jeho štadión musí byť viac ako len obyčajný štadión. Chceme, aby sa stal svätyňou pre fanúšikov, veď prázdna budova bez života nemá žiadnu hodnotu. Hmotu oživuje prítomnosť ľudí, v deň zápasu sú to fanúšikovia a samotná hra, v ostatných dňoch návštevníci fanshopu, bistra či reštaurácie,“ povedal architekt arény Csaba Ambrus.
 
V rámci ohlásenia dokončenia hlavnej A-tribúny spustilo vedenie DAC od 10. októbra predaj Sky Boxov a VIP permanentiek. MOL Aréna VIP sektor a Sky Box ponúkajú na výber prvotriedne gastronomické špeciality, ktoré budú návštevníkov sprevádzať počas celej sezóny.
 
Ak fanúšikovia uprednostňujú exkluzivitu, tá správna voľba bude VIP Gold alebo prenájom Sky Boxu. Naopak ak hľadajú flexibilitu a preferujú jedlo vo forme rýchleho občerstvenia, tak VIP Silver alebo VIP Silver+ ponúkne fanúšikom všetko potrebné k tomu pravému futbalovému zážitku.
 
Tagy: FK DAC 1904 Dunajská Streda

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
youtube.com - FC DAC 1904; video: youtube.com

DISKUSIA