Schumacher prechádza radikálnou premenou: Legendárny šampión bojuje z posledných síl!

Michael Schumacher
Michael Schumacher

BRATISLAVA - Sedemnásobný majster sveta a jedna z najväčších legiend efjednotky Michael Schumacher (48) je už takmer štyri roky pripútaný na lôžko, na ktorom sa zotavuje z tragického pádu na lyžiach. Aj keď sa rodina rodáka z nemeckého Hürthu snaží informácie o jeho aktuálnom zdravotnom stave čo najviac utajovať, do médií občas niečo unikne a posledné správy nie sú pre fanúšikov legendárneho Schumiho vôbec priaznivé.

Informácie ohľadom zdravotného stavu nemeckej legendy hovoria, že Schumacher na lôžku stráca nielen kilogramy, ale aj centimetre. Podľa webu Las2Orillas Schumi aktuálne váži už len 45 kilogramov a jeho výška sa z pôvodných 174 centimetrov znížila iba na 160, čo je strata celých 14 centimetrov! 

Radikálna premena zmenila Schumiho na nepoznanie a z týchto mrazivých informácii jasne vyplýva, že jeho zdravotný stav sa zhoršuje. "Je stále v kóme a bojuje z posledných síl. Nemyslím si, že má príliš šancí. Všetci jeho blízki ho denne navštevujú," cituje kolumbijský web blízku osobu legendárneho pretekára. 

Od Schumacherovej tragickej nehody na svahu uplynuli už takmer štyri roky, legenda F1 absolvovala dve operácie, po ktorých bol Nemec udržiavaný v umelom spánku. Neskôr začali lekári s postupným prebúdzaním, avšak neúspešne.Schumacherova rodina naďalej drží informácie o stave legendárneho pretekára v čo najprísnejšom utajení a všetky správy, ktoré vyplávajú na povrch, tak nemusia byť založené na úplnej pravde. 

 


Tagy: Michael Schumacher

Zdroj:
športky
Foto:
TASR

DISKUSIA