Mourinho neplánuje ukončiť kariéru v Manchestri: Trénerského mága okúzlil iný gigant!

José Mourinho
José Mourinho

MANCHESTER - José Mourinho v rozhovore pre francúzsku televíziu TF1 Telefoot priznal, že Manchester United pravdepodobne nebude jeho posledným klubom v manažérskej kariére.

54-ročný Portugalčan počas svojej trénerskej cesty nikdy nepôsobil viac ako štyri roky v jednom klube, a to pôsobil v Porte, v Chelsea, v Interi Miláno, či v Reale Madrid.

"Môžem povedať, že som stále manažér s rôznymi otázkami a ambíciami odhodlaný robiť nové veci, takže si nemyslím, teda lepšie povedané som si istý, že neskončím svoju kariéru tu," vyhlásil José.

Mourinho prezradil, že jeho syn sa napríklad rád pozerá na zápasy francúzskeho zbohatlíckeho klubu Paríž Saint-Germain, ktorý v lete do tímu priviedol Neymara, či Kyliana Mbappého. Mourinho nepriamo naznačil, že sa mu zaujímavý projekt francúzskeho veľkoklubu pozdáva: "Môj syn, ktorý žije v Londýne sa prednedávnom rozhodol neprísť do Manchesteru sledovať zápas a odletel do Paríža. Prečo do Paríža? Lebo v tejto dobe tam je niečo zvláštneho, niečo kúzelného, je tam veľa mladosti a kvality. Je to fantastické."

Podľa najnovších správ anglického perdiodika BBC si však vedenie Manchestru United chce predbežne poistiť služby tohto charizmatického a zároveň kontroverzného manažéra, ktorý má na Old Trafford platný kontrakt do roku 2020 s opciou na ďalší rok. Rokovania o novej zmluve by mali začať na konci aktuálnej sezóny. 


Tagy: Manchester United Paríž Saint-Germain José Mourinho

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
devilpage.sk
Foto:
SITA

DISKUSIA