VIDEO+FOTO Pivo na ex aj parádne futbalové kúsky: HudaShow, akú svet ešte nevidel!

Július Hudáček po triumfe Severstalu predviedol ďalšiu parádnu HudaShow
Július Hudáček po triumfe Severstalu predviedol ďalšiu parádnu HudaShow

ČEREPOVEC - Hokejisti Severstaľu Čerepovec ešte uplynulý týždeň zvíťazili v domácom zápase v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) nad Dinamom Riga 3:1. V bránke domácich opäť nechýbal slovenský brankár Július Hudáček (29), ktorý si tak pripísal ďalšie víťazstvo v drese ruského klubu. Triumf, ako to už uňho býva zvykom, musel patrične osláviť, keď v absolútne unikátnej HudaShow nezaprel v sebe pravého Slováka a tradične aj veľkého šoumena.

Ďalšia unikátna HudaShow sa niesla v znamení piva, ale aj futbalového umenia. Slovenský gólman po triumfe nad Rigou prišiel za mohutných ovácií na ľad v kovbojskom klobúku, s pohárom piva v ruke pohadzujúc si futbalovú loptičku. Po roztlieskaní fanúšikov, ktorí natešene skandovali jeho meno, sa oprel do zlatistého moku a prakticky na ex vyprázdnil celý pohár. Potom už prišli na rad hry s loptou, Hudáček aj s ťažkou hokejovou výstrojou na sebe predviedol viaceré podarené futbalové kúsky a spolu s tímovým maskotom dokonale zabavili fanúšikov Čerepovca. 

Rodák zo Spišskej Novej Vsi sa svojimi povestnými HudaShows preslávil už v švédskom klube HK Örebro, kde pôsobil ešte v minulej sezóne. Aj po príchode do KHL zostal šoumenom, ktorý po každom triumfe predvedie niečo originálne a dokonale baví ruských divákov na tribúnach. Uvidíme, čo si sympatický slovenský gólman pre fanúšikov pripraví nabudúce. 


Tagy: Július Hudáček HudaShow HC Severstaľ Čerepovec

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
športky
Foto:
severstalclub.ru; Video: STEEL TV

DISKUSIA