VIDEO Lobotkov výkon body proti Atléticu nepriniesol, Real nedal Eibaru najmenšiu šancu

Marco Asensio sa raduje z góluMarco Asensio sa raduje z gólu Zdroj: SITA

VILLARREAL - Futbalisti FC Villarreal zvíťazili nad hráčmi Las Palmas poľahky 4:0 v nedeľňajšom stretnutí 9. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy.

Všetky góly pritom prišli až v druhom polčase. Za domácich skórovali Cédric Bakambu, Mario Gaspar a Nicola Sansone, "vlastencom" na 0:3 z pohľadu hostí prispel Ximo Navarro. Villarreal poskočil na piate miesto v tabuľke, Las Palmas je na osemnástej priečke.

Celta Vigo v základnej zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom prehrala doma s Atleticom Madrid 0:1.

Galícijský tím mal prevahu, ale v 28. minúte neustrážil po rohovom kope francúzskeho útočníka Kevina Gameira, ktorý strelil jediný gól stretnutia. Atlético v tejto ligovej sezóne ešte neprehralo, s 19 bodmi mu patrí priebežne 3. priečka.

Real Madrid triumfoval na domácom ihrisku nad Eibarom 3:0 a poskočil na tretie miesto tabuľky. "Biely balet" má na konte 20 bodov, na vedúcu Barcelonu stráca päť.

Real Madrid - Eibar 3:0 (2:0)
Góly: 18. Oliveira (vl.), 28. Asensio, 82. Marcelo

Leganés - Athletic Bilbao 1:0 (0:0)
Gól: 54. Beauvue

Celta Vigo - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
Gól: 28. Gameiro